O nas

Firma Reha Fund Sp. z o.o., właściciel marki Trachem, od 1992 roku oferuje polskim lekarzom i ich pacjentom szeroki asortyment produktów z zakresu ortodoncji i stomatologii.

Gwarantujemy najwyższą jakość produktów znajdujących się w naszej ofercie dzięki zastosowaniu najnowszych osiągnięć techniki i technologii w zakresie ich wytwarzania. Możemy pochwalić się wdrożeniem normy ISO 13485 w naszej firmie, które jest zapewnieniem wysokich standardów jakości. ISO 13485 jest międzynarodowym standardem jakości w branży medycznej uznawanym przez kraje na całym świecie. Certyfikacja na zgodność z tą normą potwierdza, że nasza firma posiada system zarządzania zapewniający wysoką jakość naszych produktów, niezbędne zasoby do utrzymania i udoskonalania systemu, a także spełnia wszystkie wymagania prawne i jest gotowa do wdrożenia nowych rozporządzeń MDR, które wprost zobowiązuje do utrzymywania skutecznego systemu zarządzania jakością. Poprzez System Zarządzania Jakością zapewniamy, że wymagania naszych klientów są spełnione w 100%.

Codziennie dokładamy starań, aby oferowane przez nas produkty i jakość obsługi w pełni satysfakcjonowała naszych Klientów. Jesteśmy przekonani, że zaowocuje to dobrą współpracą, a nasza oferta będzie w stanie sprostać wymaganiom cenowym i jakościowym, stawianym przez Państwa i pacjentów korzystających z naszych usług.

Naszym celem jest budowanie długofalowych relacji z Klientami, poprzez poznanie i zrozumienie ich potrzeb a także zapewnienie kompleksowej obsługi i satysfakcjonujących rozwiązań zarówno pod względem produktowych, logistycznym jak i finansowym.

Pobierz plan połączenia Reha Fund oraz Trachem.